Sırma Su Sipariş Servisi

İzmir Karşıyaka'da en lezzetli damacana su olan Sırma Su servisini veriyoruz ve lezzeti ailenizle buluşturuyoruz.

Whatsapp İle Ulaşın Sipariş Hattı * Whatsapp mesajlarına ortalama 30 dakika içerisinde cevap verilir. Bize hemen ulaşmak istiyorsanız (0232) 369 56 65 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
{Sırma Su} Sipariş Servisi

Kaliteli su, hızlı ve hijyenik servis, kadın işletmeci, güleryüzlü çalışanlar. Gelin siz de suyunuzu bizden alın.

Hızlı Servis

Suyun yokluğunun önemini biliyoruz. Bu yüzden siparişinizi verir vermez suyunuzu en geç 30 dakika içinde evinize ulaştırıyoruz.

Kadın İşletmeci

Kadın işletmeci farkıyla suyunuzu evinize getiriyoruz. Sizde kadın işletmeci bir işletmeyi desteklemek istemez misiniz?

Servis Bölgeleri

Karşıyaka’da Aksoy, Atakent, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Donanmacı, Goncalar, Nergiz, Tersane, Tuna, Yalı mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Çoklu Sipariş Kanalı

Çoklu kanallarımızdan siparişinizi verebilirsiniz. Bize, telefonla, iletişim formunu doldurarak, veya whatsapp sipariş hattımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hızla Büyüyen Ailemize Katılın

Güleryüzlü servis personelimizin suyunuzu hızlıca evinize ulaştırmasını istemez misiniz?

Haftaiçi akşam iş çıkışı evinize geldiniz, baktınız suyunuz bitmiş… Hızlı ve titiz çalışan personelimiz anında suyunuzu kapınıza getiriyor. Ya da Cumartesi sabah uyandınız, baktınız damacanada su kalmamış, 30 dakika sonra suyunuz kapınızda.

Siz de bu ayrıcalıklı servisi alan binlerce müşterimizden biri olmak istemez misiniz?

2625
Toplam Müşteri Sayısı

Müşteri Yorumları

Burada çeşitli platformlardaki Sırma Su Karşıyaka müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Dilerseniz siz de yorumunuzu iletisim@damacanasukarsiyaka.com adresine gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılabilecek Soruları Cevaplandırdık

Müşterilerimizin sıkça sorduğu sorular ve bunlara verdiğimiz yanıtlar.

Sırma Damacana Su Fiyatlarınınız Ne Kadar?

Pet damacana fiyatımız 23,5 TL, cam damacana fiyatımız 37,5 TL’dir.

İzmir Karşıyaka'da Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz?

Karşıyaka’da Aksoy, Atakent, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Donanmacı, Goncalar, Nergiz, Tersane, Tuna, Yalı mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Elimde Başka Markanın Damacanası Var, Değişim Ücreti Alıyor Musunuz?

Elinizde başka bir markanın damacanası varsa onu depozito olarak kabul ediyoruz ve hiçbir değişim ücreti talep etmiyoruz.

Kredi Kartı İle Ödeme Alıyor Musunuz?

Evet, ödemelerinizi kredi kartıyla yapabailirsiniz. Ama sipariş sırasında telefonda kredi kartıyla ödeme yapacağınızı belirtmelisiniz, aksi takdirde dağıtım personelimiz yanına pos cihazını almayacaktır.

Damacana Su Depozitosu Fiyatlarınız Nedir?

Pet Damacana depozito ücreti 65 TL, Cam damacana depozito ücreti 170 TL’dir. Bu bedeli bir kere verirsiniz, bizden su almayı bıraktığınızda geri iade edip depozito ücretinizi geri alabilirsiniz.

Siparişim Ne Kadar Sürede Evime Gelir?

Siparişiniz teslim süresi, haftanın hangi gününe ve hangi saate aralığına denk geldiğine göre değişebilmektedir. En yoğun günler olan Pazartesi ve Cumartesi siparişinizin teslim süresi 1 saattir. Bu süre gün içinde yoğunluğun olduğu iç çıkışı saatlerinde artabilmektedir. Haftanın diğer günlerinde bu süre, 30-45 dakikadır.

Saat Kaça Kadar Servis Yapıyorsunuz?

Servislerimiz akşam 20:00’ye kadardır. Bu yüzden saat 19:00’dan sonra telefon almıyoruz. Bu konuda mağdur olmamak için, bizi daha önceden arayıp ileri saatler için sipariş oluşturabilirsiniz

Su Siparişimin Yanında Market Siparişi De Verebilir Miyim?

Aynı zamanda bir market de işlettiğimiz için su siparişlerinizin yanında market siparişinizi de verebilirsiniz. Dağıtım personelimiz hem suyunuzu hem market siparişinizi birlikte getirecektir.

ArabicEnglishRussianTurkish